HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Geleceği inşa ediyoruz…

Profesyonel Grup Mimarlık Mühendislik 2010 Yılında Ankara’da faaliyete girmiş olup SİNAN YİĞİT ve MEHMET SERDAL USTAOĞLU tarafından kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren yenilikçi ve gelişen teknoloji ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı birçok elektrik projelerine imza atmıştır.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

01

Günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek

02

Kanunlara, mevzuatlara ve şartnamelere taviz vermeden uymak

03

Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp projelerimize katılımlarını sağlamak